Hotely a reštaurácie

Firmy a hotely patria k miestam, kde si vodiči najčastejšie dobíjajú svoje elektromobily. Získajte konkurenčnú výhodu a ponúknite svojím zamestnancom alebo zákazníkom pridanú hodnotu.

Výhody v skratke:

  • Umiestnite hotel alebo reštauráciu na popredné mapové a navigačné služby
  • Zvýšte svoje pokrytie a prilákajte viac hostí s elektrickými autami
  • Prezentujte svoj hotel alebo reštauráciu ekologicky a udržateľne
  • Zlepšite si konkurenčnú výhodu
  • Môžete si zabezpečiť dodatočný príjem spoplatnením nabíjacej stanice

Vodiči elektromobilov si vyberajú hotely podľa toho, či ponúkajú nabíjacie stanice. Zvýšte si povedomie o svojej prevádzke či hoteli a ponúknite svojim zákazníkom pridanú hodnotu. Navyše tým získate konkurenčnú výhodu. Elektromobilita je moderným trendom a vyjadruje zdravý životný štýl, vďaka čomu oslovíte nie len vodičov elektromobilov.

Ponúkame široké možnosti využitia nabíjacích staníc. Môžete ich poskytovať zadarmo ako pridanú hodnotu zákazníkom a zamestnancov, prípadne ich môžete mať spoplatnené, sprístupniť nabíjaciu stanicu len vybraným vodičom, alebo všetkým, bez rozdielu. Pomôžeme Vám nájsť a sprevádzkovať to najlepšie možné riešenie.

Nabíjacie riešenie

Revolo Power Vám ponúka nabíjacie riešenia, ktoré je možné prispôsobiť Vašim požiadavkám. Naša ponuka nabíjacích staníc pre elektromobily umožňuje ponúknuť zákazníkom profesionálne možnosti nabíjania a zabezpečiť, aby ste dostali optimálny komplexný balík služieb. Využite túto príležitosť a urobte svoj hotel alebo reštauráciu pre zákazníkov ešte atraktívnejšiu. Navyše, v prípade záujmu, môžeme Váš podnik zaevidovať do verejných máp s databázou nabíjacích staníc. To zvýši vašu viditeľnosť a pokrytie hotela alebo reštaurácie. Na požiadanie vám môžeme poskytnúť aj inteligentné nabíjacie stanice, ktoré umožňujú zaznamenávať údaje o nabíjaní a ponúknuť kompletné možnosti fakturácie.

private_charging

Súkromné nabíjacie stanice

V prípade ak chcete nabíjanie elektromobilov sprístupniť iba obmedzenému množstvu ľudí – zákazníkom, alebo zamestnancom – môžete si nabíjaciu stanicu nastaviť ako súkromnú.

public_charging

Verejné nabíjanie stanice

Pokiaľ plánujete využívať Vašu nabíjaciu stanicu pre širokú verejnosť, môžete ju nastaviť ako verejnú. Získate tým zverejnenie Vášho nabíjacieho miesta v mapách verejnej siete a väčší počet zákazníkov.

full_care

Komplexné služby

Ak sa nechcete zaťažovať správou nabíjacej stanice, zabezpečíme pre Vás komplexnú správu a starostlivosť o nabíjacie stanice, faktúracie zákazníkom, pripojenie do medzinárodných nabíjacích sieti a omnoho viac.