Užitočné rady

Nabíjanie na pracovisku

Verejné nabíjanie - Webasto Live - banner

Elektromobily už postupne začínajú byť bežnou súčasťou dopravy. V každom nákupnom centre, väčšom parkovisku alebo firme už môžete vidieť nabíjacie stojany. Faktom je, že trh a dopyt po elektromobiloch neustále rastie. Týmto rastom je zvýšená aj potreba nabíjania. Okrem domáceho nabíjania je najvyšší dopyt po nabíjacích staniciach práve na pracovisku. Možnosť nabíjania v práci je dôležitým faktorom pre každého kto prejde na elektromobil.

Ak uvažujete o nabíjaní na pracovisku – ponúkame Vám 5 hlavných výhod

1. Elektromobily sú plné výhod: Je to skvelý doplnok k balíku zamestnaneckých výhod. V prípade potreby môžete nastaviť automatickú fakturáciu za každý nabíjací cyklus.

2. Podpora marketingu: Inštaláciou nabíjacích staníc môžete podporiť marketingový imidž Vašej spoločnosti a dať najavo zodpovednosť k životnému prostrediu a ekológií.

3. Ušetrenie peňazí za palivo: Ak máte firemný vozový park s elektromobilmi alebo hybridnými vozidlami, môžete ušetriť násobne viac ako pri vozidlách so spaľovacím pohonom. Pri nabíjaní z nabíjacích staníc na pracovisku je štandardná cena za 100km na úrovni 2€.

4.Nových zákazníkov: Inštaláciou nabíjacích staníc získate pridanú hodnotu spoločnosti a náskok pred konkurenciou. V prípade umožnenia nabíjania aj verejnosti (nie len zamestnancom) môžete Vašu nabíjaciu stanicu zverejniť na nabíjacích mapách a môžete prilákať nových zákazníkov.

5.  Dodatočný príjem: V prípade pripojenia nabíjacej stanice na automatizované fakturačné systémy máte okrem zvýšenia povedomia o Vašej spoločnosti, benefitov pre zamestnancov aj dodatočný príjem.

Investovanie do nabíjania na pracovisku je jednoduché a cenovo dostupné.

  • Nabíjacia stanica Webasto Next umožňuje rýchle a bezpečné nabíjanie pomocou autorizácie zamestnancov prípade kohokoľvek komu ju sprístupníte.
  • Webasto Live je moderná nabíjacia stanica s možnosťou pripojenia na fakturačné systémy.
Späť na zoznam